Taryfa C11 cennik

Taryfa C11 cennik

Taryfa C11 jest całodobową taryfą prądu dla małych firm. Jeżeli chesz mniej płacić za prąd, to poniżej znajdziesz informacje o cennikach sprzedawców prądu, które pozwolą Ci wybrać najtańszą ofertę energii elektrycznej: jakie są ceny za kilowatogodzinę (kWh) oraz inne opłaty i koszty.

Cenniki taryfy C11

Czy wiesz że Twoja firma może płacić mniejsze rachunki za prąd ? Wyślij nam fakturę energii, lub taryfę i zużycie energii w MWh Twojej firmy na [email protected] a my przedstawimy Ci Tańszą ofertę. Spółka z rocznym zużyciem 132 MWh może zaoszczędzić 5 097,45 zł netto rocznie zmieniając sprzedawcę energii. Zmiana sprzedawcy prądu jest z nami prosta i bezpłatna.

Taryfa C11 jest najpopularniejszą taryfą dla firm. Jest to taryfa całodobowa, przeznaczona dla małych firm.

Zastanawiasz się, czy bardziej opłaca Ci się taryfa jednostrefowa (taka, jak C11), czy raczej taryfa dwustrefowa, taka jak C12a lub C12bPrzeczytaj więcej o tym tutaj.

Z racji tego, że C11 jest tak popularną taryfą, to jest ona oferowana przez praktycznie wszystkich sprzedawców prądu, w tym przez nowych sprzedawców prądu, którzy proponują często znacznie niższe ceny za kWh, niż tradycyjni sprzedawcy jak ENEA, ENERGA, PGE, RWE lub TAURON. Warto przypomnieć, że od 2007 roku można dowolnie zmieniać swojego sprzedawcę i wybierać tańsze oferty spośród dostępnych w miejscu, w którym znajduje się tak zwany punkt poboru energii (PPE) oraz licznik energii elektrycznej.

Sprawdź ceny taryfy C11 w ofercie firm ENEA, ENERGAPGERWE oraz TAURON!

Jak wybrać tańszą ofertę taryfy C11?

Czy wiesz że możesz zaoszczędzić do 30% na rachunku za energię zmieniając sprzedawcę prądu? Wypełnij formularz aby otrzymać tańszą ofertę prądu dla Ciebie lub dla Twojej firmy:

Jak znaleźć najniższą cenę taryfy C11 dla swojej firmy? Warto dobrze zorientować się w cenach proponowanych przez sprzedawców, porównać je i wybrać najkorzystniejszą. Kluczowe jest zwrócenie uwagi na:

  1. koszt energii czynnej, czyli na cenę, jaką będziemy płacić za kilowatogodzinę, czyli za zużycie energii elektrycznej. Należy zawsze porównywać ceny netto z cenami netto i ceny brutto (czyli z 23-procentowym podatkiem VAT) z cenami brutto.
  2. inne opłaty pobierane przez sprzedawcę (nie chodzi tu więc o opłaty dystrybucyjne pobierane przez dostawcę prądu – przeczytaj, czym różni się sprzedaż prądu od dostawy prądu) – sprzedawcy przeważnie pobierają tak zwaną opłatę handlową, która pokrywa wydatki ponoszone przez sprzedawcę prądu przy wysyłaniu faktur klientom po każdym okresie rozliczeniowym.

Taryfy dla biznesu

Taryfy dla firmy

Sprawdź inne taryfy!

Sprawdź operatora

Lokalizacja:
-
Operator: -
Zapytaj o ofertę